Software op maat

Naast het integreren van standaardcomponenten en software voorziet Catael ook in software applicaties op maat.

In de strijd naar de ‘Factory of the future’ gebruikt Catael de nieuwste technologieën om uw software-uitdaging te realiseren. Van (micro)service tot machinevisualisaties, Catael doet het allemaal.

We zetten enorm in op flexibiliteit en uitbreidbaarheid zo kunnen we ons zeer toekomstgericht opstellen en steeds voldoen aan uw snel groeiende productieomgeving. Met jarenlange expertise op vlak van industriële protocollen en communicatie kan Catael de perfecte ‘tolk’ voor uw machinepark zijn.

Ontdek hier onze SMART standaard oplossingen.

Machinevisualisaties

  • Productiegrafieken
  • Visualisatie machinedata
  • Handige webpagina’s

(Micro)services

  • ERP/MES koppelingen
  • PLC data uitlezen

Rapportering

  • Dagelijkse rapportering
  • Analyse op maat

Nieuws

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons
3 weeks ago
Catael BV
CATAEL is trotse sponsor van de allereerste West-Vlaamse handbalclub in de BENE-league Handball.
Dikke proficiat!!

CATAEL is trotse sponsor van de allereerste West-Vlaamse handbalclub in de BENE-league Handball.
Dikke proficiat!!🔵⚪🧨 HET WONDER IS GESCHIED: HBCI naar BENE-LEAGUE! 🔵⚪🧨
Na jaren keihard werken op en naast het veld, behaalt HBC Izegem de titel in eerste nationale en de promotie naar de BENE-LEAGUE na 40-22 winst tegen Eynatten. Het heeft voeten in de aarde gehad, het was zwoegen, omstandigheden zaten soms niet mee, maar deze ploeg bewijst sterker te zijn dan dat allemaal. Nu ook officieel de succesvolste generatie uit de blauw-witte geschiedenis. Proficiat aan iedereen die van de club houdt! Vergeet uw wekker voor morgenochtend niet uit te zetten! 💙🤍

#CMONBLUEWHITEDYNAMITE🔵⚪🧨
... See MoreSee Less

6 months ago
Catael BV
7 jaar geleden pakten we op de Bedrijven Contact Dagen @ Expo Kortrijk uit met de slogan Connect to quality en lanceerden we voor het eerst onze SMART applicatie.
7 jaar later, vele succesverhalen later, blijkt dit meer dan ooit de juiste slogan te zijn.  Meer weten over ons SMART platform?  Bezoek ons op het MES4SME slotsymposium op 20/12/2022
Meer info en registratie via
https://lnkd.in/dNCut9ZD  Kom langs op de SMART Demo Days op 02/02/2023 @ Catael BV
Inschrijven via
https://www.catael.be/nl/smart-demo-days/

7 jaar geleden pakten we op de Bedrijven Contact Dagen @ Expo Kortrijk uit met de slogan 'Connect to quality' en lanceerden we voor het eerst onze SMART applicatie.
7 jaar later, vele succesverhalen later, blijkt dit meer dan ooit de juiste slogan te zijn.

Meer weten over ons SMART platform?

Bezoek ons op het MES4SME slotsymposium op 20/12/2022
Meer info en registratie via
lnkd.in/dNCut9ZD

Kom langs op de SMART Demo Days op 02/Catael BV Catael BV
Inschrijven via
www.catael.be/nl/smart-demo-days/
... See MoreSee Less

Enkele van onze tevreden klanten